Opinia publiczna na temat przyszłości ustawy o przystępnej cenie ad 5

4 tygodnie ago

To sprawiło, że bardzo trudno było mieć jakiekolwiek kompromisowe ustawodawstwo. Nierozpoznany jest fakt, że jednym z powodów ostatecznego uchwalenia ustawy był podział na Republikanów między uchyleniem i zastąpieniem ACA lub uchyleniem go bez zastąpienia. W odniesieniu do większości konkretnych kwestii politycznych w debacie, Republikanie i Demokraci nie zgodzili się, ale istnieje jeden główny wyjątek. Zwolennicy obu stron zgadzają się, że liczba osób objętych Medicaid nie powinna być zmniejszana w rachunku zastępczym.
Wreszcie, najważniejszą zmianą w czasie nie był wzrost publicznego zatwierdzenia ACA, ale raczej wzrost ogólnego wsparcia dla powszechnego zasięgu. W konfrontacji z milionami ludzi tracących zasięg, społeczeństwo zaczęło bardziej popierać zasadę, że rząd federalny powinien zapewnić ochronę dla nich.
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 16 sierpnia 2017 r. O godzinie.
Z Harvard TH Chan School of Public Health w Bostonie (RJB, JMB) i John F. Kennedy School of Government, Cambridge (RJB) – oba w Massachusetts.
Prośba o ponowne przesłanie do Dr. Blendona w Departamencie Polityki i Zarządzania Zdrowiem, Harvard TH Chan School of Public Health, 677 Huntington Ave., 4th Fl., Boston, MA 02115, lub at.
Materiał uzupełniający
Referencje (31)
1. Abramowitz AI. Naród partyzancki: wzrost afektywnej partyzantki w amerykańskim elektoracie. W: Green JC, Coffey DJ, Cohen DB, wyd. Stan stron: zmieniająca się rola współczesnych partii amerykańskich. Lanham, MD: Rowman & Littlefield, 2014: 21-36.

2. Campbell JE. Spolaryzowane: rozumienie podzielonej Ameryki. Princeton, NJ: Princeton University Press, 2016.

3. Ankieta CNN-ORC. 22-25 kwietnia 2017 r. (Http://i2.cdn.turner.com/cnn/2017/images/04/28/rel5c.-.congress,.health.care.pdf).

4. NBC News-Wall Street Journal Ankieta. 17-20 czerwca 2017 r. (Http://msnbcmedia.msn.com/i/TODAY/z_Creative/17255%20NBCWSJJunePoll.pdf).

5. Ankieta prasowa Fox. 28 czerwca 2017 r. (Http://www.foxnews.com/politics/interactive/2017/06/28/fox-news-poll-june-28-2017.html).

6. Ankieta Gallupa. Społeczeństwo nie udziela Kongresowi żadnych jasnych wskazówek dotyczących reformy ACA. 11 lipca 2017 r. (Http://www.gallup.com/poll/213890/public-gives-congress-no-clear-guidance-aca-reform.aspx).

7. Fundacja rodziny Kaiser. Ankieta zdrowia w Kaiser. Lipiec 2017 r. (Http://www.kff.org/health-reform/poll-finding/kaiser-health-tracking-poll-july-2017-whats-next- for-republican-aca-repeal-and-replacement-plan -starania).

8. Blendon RJ, Benson JM. Wyborcy i ustawa o przystępnej cenie w wyborach w 2014 roku. N Engl J Med 2014; 371: e31-e31
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
9. Blendon RJ, Benson JM, Casey LS. Opieka zdrowotna w wyborach w 2016 r. – widok przez spolaryzowane soczewki wyborców. N Engl J Med 2016; 375: e37-e37
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline