Inwestowanie w globalne zdrowie na naszą przyszłość ad 5

4 tygodnie ago

Przekrojowe cyfrowe platformy zdrowia powinny być interoperacyjne, a jednocześnie można je dostosować do lokalnych wymagań i suwerenności. Nowe i istniejące inwestycje amerykańskie mogą wykorzystywać wizję budowania raz , a amerykańskie i międzynarodowe podmioty mogą zebrać się razem, aby stworzyć wspólne ramy, które mogłyby być stosowane i adaptowane na całym świecie w sposób, który jest skalowalny dla przyszłościowych rozwiązań. Optymalizacja finansowania
Ponieważ wielu absolwentów LMIC otrzymuje pomoc rozwojową, ich rządy mogą tłumaczyć inne źródła finansowania, takie jak sektor prywatny, zarówno poprzez zwiększanie popytu na towary za pomocą funduszy publicznych, jak i dzielenie się ryzykiem w celu katalizowania inwestycji prywatnych, które w przeciwnym razie nie zostałyby zrealizowane. .15 Takie działania mogą obejmować obsadę funduszy inwestycyjnych, oferowanie zachęt lokalnym instytucjom finansowym poprzez gwarancje kredytowe lub udzielanie pomocy technicznej w celu wzmocnienia zarządzania przedsiębiorstwem. W szczególności, Komitet zaleca, aby rząd Stanów Zjednoczonych zróżnicował metody globalnego finansowania opieki zdrowotnej tak, by były bardziej ukierunkowane i katalityczne, zwiększając tym samym wpływ i opłacalność inwestycji. Co więcej, rząd USA może przeprowadzać bardziej strategiczne i systematyczne oceny i wykorzystywać je do długoterminowych inwestycji w globalne zdrowie, które przyczyniają się do globalnego dobra publicznego, a nie do krótkoterminowych wydatków.
Zaangażowanie w US Global Health Leadership
Wreszcie, ochrona obywateli USA w kraju i za granicą wymaga ciągłej świadomości globalnych problemów i aktywnego zaangażowania w międzynarodową światową arenę zdrowia. Stany Zjednoczone mają możliwość umocnienia swojego przywództwa i bardziej świadomego podejścia do polityki zagranicznej. Oprócz stałego zaangażowania w partnerstwo międzynarodowe, komisja wzywa do ustanowienia zrównoważonej siły roboczej USA w zakresie globalnego zdrowia. W przypadku braku ścieżki kariery zdrowotnej w służbie zagranicznej, zapotrzebowanie na globalną wiedzę specjalistyczną USA w zakresie opieki zdrowotnej w krajach goszczących nie może być zrównoważone, a personel amerykański, który jest zatrudniony, często nie ma odpowiednich umiejętności zdrowotnych lub dyplomatycznych, co osłabia globalną świadomość i gotowość USA .
Wnioski
Stany Zjednoczone nie mogą ignorować rzeczywistości, że zdrowie i dobre samopoczucie innych krajów wpływa na zdrowie, bezpieczeństwo i bezpieczeństwo ekonomiczne Amerykanów. Przez wiele lat istniało silne, dwustronne wsparcie amerykańskiego zaangażowania w globalne zdrowie, przy aktywnym wsparciu ze strony społeczności wyznaniowej, prywatnego przemysłu, fundacji i społeczeństwa obywatelskiego. Komitet uważa, że wdrożenie interwencji opartych na dowodach, zmodyfikowanie strategii zaangażowania kraju, zbadanie nowych mechanizmów inwestycyjnych oraz bardziej proaktywne i systematyczne podejście do światowych priorytetów zdrowotnych sprawi, że wysiłki rządu Stanów Zjednoczonych w zakresie zdrowia na świecie będą skuteczniejsze i skuteczniejsze. Stany Zjednoczone mogą zachować i rozszerzyć swoje dziedzictwo jako globalny lider, partner i innowator w dziedzinie zdrowia na świecie dzięki przyszłościowym politykom, długoterminowej wizji, partnerstwu krajowemu i międzynarodowemu oraz najważniejszym, ciągłym inwestycjom. Takie działanie nie tylko doprowadzi do poprawy zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich obywateli Stanów Zjednoczonych, ale także zapewni zrównoważone rozkwit populacji globalnej.
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Członkami Komitetu ds. Globalnego Zdrowia i Przyszłości Stanów Zjednoczonych są Jendayi Frazer (cochair), Council on Foreign Relations; Valentin Fuster (cochair), Mount Sinai Medical Center, Nowy Jork; Gisela Abbam, General Electric Healthcare; Amie Batson, PATH; Frederick Burkle, Jr., Uniwersytet Harvarda; Lynda Chin, University of Texas System; Lia Haskin Fernald, University of California, Berkeley; Stephanie Ferguson, Lynchburg College i Stanford University; Peter Lamptey, FHI 360; Ramanan Laxminarayan, Centers for Disease Dynamics, Economics and Policy; Michael Merson, Duke University; Vasant Narasimhan, Novartis; Michael Osterholm, Centrum Badań i Polityki Chorób Zakaźnych; i Juan Carlos Puyana, University of Pittsburgh.
Z Biura Prezydenta, National Academy of Medicine (VD), Komitetu Zdrowia Globalnego i Przyszłości Stanów Zjednoczonych (VF, JF) oraz oddziału Health and Medicine (MS), National Academies of Sciences, Engineering, i Medicine, Washington, DC; Centro Nacional de Investigaciones Cardiovasculares, Madryt (VF); i Mount Sinai Hospital (VF) oraz Council on Foreign Relations (JF) – obie w Nowym Jorku.

Materiał uzupełniający
Referencje (15)
[podobne: leczenie endometriozy, alkoholizm leczenie, autyzm terapia ]

Powiązane tematy z artykułem: alkoholizm leczenie autyzm terapia leczenie endometriozy